Region 1
1. Enderlin (10-0);(17-6)
2. Central Cass (10-1);(19-4)
3. Kindred (9-1);(20-2)
4. Sargent County (7-4);(12-9)
5. Oak Grove (6-4);(11-13)
6. Northern Cass (6-4);(12-10)
7. Lisbon (4-7);(11-11)
8. Hankinson (4-7);(10-10)
9. Richland (3-8);(6-16)
10. Tri-State (3-8);(7-14)
11. Maple River (1-9);(4-15)
12. Wyndmere-Lidgerwood (0-10);(2-19)
Region 2
1. Thompson (18-2);(17-7)
2. North Border (18-2);(20-3)
3. Hillsboro-Central Valley (16-4);(17-7)
4. Grafton (16-4);(18-6)
5. May-Port-C-G (12-8);(11-10)
6. Park River-F-L (9-11);(9-14)
7. Cavalier (8-12);(11-12)
8. Hatton-Northwood (6-14);(9-14)
9. Midway-Minto (5-15);(5-17)
10. Drayton-Valley-Edinburg (2-18);(3-18)
11. Larimore (0-20);(0-22)
District 5
1. Ellendale (6-0);(20-3)
2. LaMoure-L-M (5-1);(22-3)
3. Carrington (3-3);(11-12)
4. Edgeley-Kulm-Montpelier (3-3);(14-8)
5. Oakes (2-4);(8-13)
6. Griggs-Midkota (2-4);(8-15)
7. Barnes County North (0-6);(2-17)
District 6
1. Medina-Pingree-Buchanan (5-0);(15-7)
2. Linton-HMB (4-1);(14-9)
3. Napoleon-Gackle-Streeter (2-2);(10-12)
4. South Border (2-2);(10-15)
5. Kidder County (1-4);(3-18)
6. Strasburg-Zeeland (0-5);(0-21)
District 7
1. Four Winds-Minnewaukan (6-0);(24-0)
2. Harvey-Wells County (5-1);(20-5)
3. Lakota (4-2);(14-9)
4. Dakota Prairie (2-3);(8-12)
5. New Rockford-Sheyenne (2-4);(5-16)
6. Warwick (1-5);(10-12)
7. Benson County (0-6);(0-21)
District 8
1. North Star (8-2);(19-5)
2. Dunseith (8-2);(16-8)
3. St. John (7-3);(13-8)
4. Rolla (5-5);(14-8)
5. Langdon-Edmore-Munich (2-8);(6-14)
6. Rolette (0-10);(8-13)
Region 5
1. Wilton-Wing (10-0);(18-6)
2. Shiloh Christian (9-1);(20-4)
3. Flasher (8-2);(18-4)
4. Standing Rock (7-3);(19-4)
5. New Salem-Almont (6-4);(14-7)
6. Garrison (4-6);(14-11)
7. Washburn (3-7);(8-15)
8. Solen (3-7);(6-12)
9. Central McLean (3-7);(6-15)
10. Center-Stanton (2-8);(4-18)
11. Max (0-10);(2-20)
District 11
1. Rugby (5-0);(12-11)
2. Bottineau (3-2);(13-10)
3. Velva (3-2);(18-7)
4. Towner-Granville-Upham (2-3);(8-14)
5. Westhope-Newburg (1-4);(8-13)
6. Nedrose (1-4);(4-18)
7. Drake-Anamoose
District 12
1. Bishop Ryan (6-1);(19-6)
2. Surrey (6-1);(19-4)
3. Mohall-Lansford-Sherwood (5-2);(13-11)
4. Our Redeemer's (5-2);(13-10)
5. South Prairie (3-4);(13-9)
6. Des Lacs-Burlington (2-5);(7-15)
7. Berthold (1-6);(4-16)
8. Glenburn (0-7);(2-19)
Region 7
1. Beulah (10-1);(19-5)
2. Dickinson Trinity (10-1);(16-8)
3. Hazen (9-2);(17-7)
4. Bowman County (7-4);(19-5)
5. Mott-Regent/Grant County (6-5);(11-12)
6. Beach (6-5);(15-8)
7. Heart River (6-5);(14-9)
8. Glen Ullin/Hebron (6-5);(11-10)
9. New England (3-8);(7-16)
10. Killdeer (2-9);(8-14)
11. Hettinger-Scranton (1-10);(3-19)
12. Richardton-Taylor (0-11);(1-21)
District 15
1. Parshall (5-0);(13-8)
2. North Shore-Plaza (5-2);(14-8)
3. Trenton (5-2);(14-11)
4. White Shield (3-2);(7-12)
5. Trinity Christian (3-3);(12-10)
6. Alexander (2-5);(6-15)
7. Mandaree (1-6);(1-14)
8. New Town (1-6);(2-18)
District 16
1. Powers Lake (12-0);(23-1)
2. Stanley (10-2);(18-6)
3. Kenmare (8-4);(10-13)
4. Tioga (5-7);(11-10)
5. Divide County (5-7);(15-10)
6. Ray (2-10);(7-15)
7. Burke County (0-12);(1-20)