2013 District Tourneys

2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 2:10 pm

Well we are getting to that time of the year (2 weeks away).

I will start posting for each district (like Basketball) tonight...and start filling in teams in the coming days as District seasons are coming to an end.

P.S. No district 13 or 14 as that has become a super regional (It will be listed in the Regionals Topic when that is created).
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:40 pm

DISTRICT 1
@ Home Sites for 1st Round; Milnor rest of tourney
October 31st, November 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #1 Lisbon def. #8 Milnor 3-1 (23-25, 25-14, 25-15, 25-7)
G2: #4 North Sargent def. #5 Fairmount-CT 3-1 (24-26, 25-21, 29-27, 25-20)
G3: #2 Hankinson def. #7 Wyndmere-Lidgerwood 3-1 (25-17, 23-25, 25-13, 25-11)
G4: #6 Oakes def. #3 Sargent Central 3-1 (25-19, 25-18, 20-25, 25-16)

Friday, November 1st
G5: #5 Fairmount-CT def. #8 Milnor 3-2 (25-18, 21-25, 17-25, 25-19, 15-4)
G6: #3 Sargent Central def. #7 Wyndmere-Lidgerwood 3-2 (21-25, 25-20, 23-25, 25-18, 15-12)
G7: #4 North Sargent def. #1 Lisbon 3-1 (25-22, 20-25, 25-19, 25-21)
G8: #2 Hankinson def. #6 Oakes 3-1 (23-25, 25-19, 25-21, 25-18)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #6 Oakes def. #5 Fairmount-CT 3-2 (23-25, 25-15, 20-25, 25-21, 15-12)
Region Qualifier: #1 Lisbon def. #3 Sargent Central 3-1 (25-20, 20-25, 28-26, 25-11)
Championship: #2 Hankinson def. #4 North Sargent 3-0 (25-21, 26-24, 25-20)

Region Seeds
#1: Hankinson (19-9)
#2: North Sargent (21-11)
#3: Lisbon (26-11)
#4: Oakes (16-17-1)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:42 pm

DISTRICT 2
@ Central Cass
Oct 31st, Nov 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #1 Central Cass def. #8 Richland 3-0 (25-10, 25-13, 25-18)
G2: #4 Kindred def. #5 Enderlin 3-0 (29-27, 25-12, 25-16)
G3: #2 Northern Cass def. #7 Finley-Sharon-Hope-Page 3-0 (25-19, 25-17, 25-14)
G4: #3 Oak Grove def. #6 Maple Valley 3-1 (25-16, 25-17, 23-25, 25-18)

Friday, November 1st
G5: #5 Enderlin def. #8 Richland 3-0 (25-13, 25-11, 25-19)
G6: #6 Maple Valley def. #7 Finley-Sharon-Hope-Page 3-1 (25-17, 22-25, 25-12, 25-12)
G7: #1 Central Cass def. #4 Kindred 3-1 (25-22, 25-15, 27-29, 25-10)
G8: #2 Northern Cass def. #3 Oak Grove 3-0 (25-17, 25-22, 25-17)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #3 Oak Grove def. #5 Enderlin 3-0 (25-16, 25-20, 25-10)
Region Qualifier: #4 Kindred def. #6 Maple Valley 3-2 (12-25, 25-17, 25-18, 22-25, 15-11)
Championship: #1 Central Cass def. #2 Northern Cass 3-0 (25-21, 25-20, 25-19)

Region Seeds
#1: Central Cass (34-3)
#2: Northern Cass (27-6)
#3: Oak Grove (27-8)
#4: Kindred (24-15)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:48 pm

DISTRICT 3
@ Northwood
October 31st, November 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #4 May-Port-CG def. #5 Larimore 3-2 (25-16, 26-28, 25-19, 15-25, 15-10)
G2: #2 Thompson def. #7 Dakota Prairie 3-0 (25-6, 25-12, 25-6)
G3: #6 Griggs County Central def. #3 Hillsboro-Central Valley 3-2 (16-25, 22-25, 25-22, 27-25, 15-13)

Friday, November 1st
G4: #3 Hillsboro-Central Valley def. #7 Dakota Prairie 3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
G5: #1 Hatton-Northwood def. #4 May-Port-CG 3-0 (25-6, 25-14, 25-10)
G6: #2 Thompson def. #6 Griggs County Central 3-1 (25-14, 23-25, 25-22, 25-15)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #6 Griggs County Central def. #5 Larimore 3-0 (25-17, 25-22, 25-15)
Region Qualifier: #3 Hillsboro-Central Valley def. #4 May-Port-CG 3-0 (28-26, 25-18, 25-20)
Championship: #2 Thompson def. #1 Hatton-Northwood 3-2 (25-17, 19-25, 23-25, 25-23, 18-16)

Region Seeds
#1: Thompson (34-4)
#2: Hatton-Northwood (25-3)
#3: Griggs County Central (12-20)
#4: Hillsboro-Central Valley (20-13)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:50 pm

DISTRICT 4
@ Park River
October 31st, November 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #4 Cavalier def. #5 Grafton 3-1 (25-10, 25-21, 25-27, 25-20)
G2: #3 Drayton/Valley-Edinburg def. #6 Minto 3-1 (26-24, 22-25, 25-17, 25-20)
G3: #2 Park River-FL def. #7 Midway 3-0 (25-12, 25-11, 25-16)

Friday, November 1st
G4: #6 Minto def. #7 Midway 3-0 (25-23, 25-13, 25-22)
G5: #4 Cavalier def. #1 North Border 3-0 (25-22, 25-15, 25-15)
G6: #2 Park River-FL def. #3 Drayton/Valley-Edinburg 3-0 (25-14, 25-18, 25-18)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #1 North Border def. #6 Minto 3-0 (25-14, 25-10, 25-23)
Region Qualifier: #5 Grafton def. #3 Drayton/Valley-Edinburg 3-2 (25-17, 23-25, 25-23, 19-25, 15-5)
Championship: #2 Park River-FL def. #4 Cavalier 3-1 (18-25, 25-20, 27-25, 25-16)

Region Seeds
#1: Park River-FL (16-15-1)
#2: Cavalier (12-18-1)
#3: North Border (16-14-1)
#4: Grafton (7-23)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:52 pm

DISTRICT 5
@ LaMoure
November 1st, 4th & 5th

Friday, November 1st
G1: #5 Edgeley-Kulm def. #4 Barnes County North 3-1 (25-17, 19-25, 25-23, 25-17)
G2: #3 Pingree-Buchanan def. #6 L-M-M 3-0 (25-16, 25-5, 25-16)

Monday, November 4th
G3: #1 LaMoure def. #5 Edgeley-Kulm 3-0 (25-7, 25-10, 25-14)
G4: #2 Ellendale def. #3 Pingree-Buchanan 3-1 (25-16, 25-12, 24-26, 25-14)

Tuesday, November 5th
Region Qualifier: #3 Pingree-Buchanan def. #4 Barnes County North 3-0 (25-17, 25-15, 25-18)
Region Qualifier: #5 Edgeley-Kulm def. #6 L-M-M 3-0 (26-24, 25-22, 25-23)
Championship: #1 LaMoure def. #2 Ellendale 3-0 (25-15, 25-15, 25-18)

Region Seeds
#1: LaMoure (31-3)
#2: Ellendale (25-5)
#3: Pingree-Buchanan (17-17)
#4: Edgeley-Kulm (6-23)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:54 pm

DISTRICT 6
@ Wishek (South Border)
November 1st, 4th & 5th

Friday, November 1st
G1: #5 Strasburg/Zeeland def. #4 Kidder County 3-1 (25-18, 15-25, 27-25, 25-23)
G2: #3 Napoleon def. #6 Medina 3-0 (25-11, 25-5, 25-18)

Monday, November 4th
G3: #1 Linton-HMB def. #5 Strasburg/Zeeland 3-1 (25-14, 27-29, 25-10, 25-8)
G4: #2 South Border def. #3 Napoleon 3-1 (26-24, 25-14, 23-25, 25-11)

Tuesday, November 5th
Region Qualifier: #3 Napoleon def. #4 Kidder County 3-1
Region Qualifier: #5 Strasburg/Zeeland def. #6 Medina 3-0
Championship: #1 Linton-HMB def. #2 South Border 3-2

Region Seeds
#1: Linton-HMB (31-7)
#2: South Border (24-8)
#3: Napoleon (21-13)
#4: Strasburg/Zeeland (19-14)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 4:57 pm

DISTRICT 7
@ New Rockford
October 31st, November 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #4 New Rockford-Sheyenne def. #5 Midkota/Kensal 3-1 (25-22, 21-25, 25-10, 25-18)
G2: #3 Harvey-Wells County def. #6 Benson County 3-1 (25-23, 25-9, 24-26, 25-18)

Friday, November 1st
G3: #1 Lakota/Edmore def. #4 New Rockford-Sheyenne 3-1 (25-14, 25-21, 22-25, 25-15)
G4: #3 Harvey-Wells County def. #2 Carrington 3-1 (25-22, 14-25, 26-24, 25-20)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #4 New Rockford-Sheyenne def. #6 Benson County 3-1 (25-19, 18-25, 25-21, 25-18)
Region Qualifier: #2 Carrington def. #5 Midkota/Kensal 3-1 (25-27, 25-20, 25-16, 25-8)
Championship: #3 Harvey-Wells County def. #1 Lakota/Edmore 3-2 (25-20, 13-25, 23-25, 32-30, 15-8)

Region Seeds
#1: Harvey-Wells County (24-7)
#2: Lakota/Edmore (22-8)
#3: Carrington (26-7)
#4: New Rockford-Sheyenne (16-17)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:00 pm

DISTRICT 8
@ Rolla
November 1st & 4th

Friday, November 1st
G1: #4 Rolette-Wolford def. #5 St. John 3-0 (25-14, 25-12, 25-14)
G2: #2 North Star def. #3 Rolla 3-2 (25-16, 25-19, 21-25, 20-25, 15-5)
G3: #1 Langdon def. #4 Rolette-Wolford 3-0 (25-13, 25-20, 25-13)

Monday, November 4th
3rd Place: #3 Rolla def. #4 Rolette-Wolford 3-0 (25-6, 25-22, 25-22)
Championship: #2 North Star def. #1 Langdon 3-2 (21-25, 28-26, 25-19, 26-28, 15-8)

Region Seeds
#1: North Star (31-2)
#2: Langdon (31-8)
#3: Rolla (24-8)
#4: Rolette-Wolford (16-17)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:01 pm

DISTRICT 9
@ Standing Rock
November 5th, 7th & 8th

Tuesday, November 5th
G1: #4 Shiloh Christian def. #5 Standing Rock 3-0 (25-9, 25-14, 25-15)
G2: #2 Grant County def. #3 Flasher 3-0 (25-20, 25-13, 25-10)

Thursday, November 7th
G3: #3 Flasher def. #5 Standing Rock 3-0 (25-13, 25-23, 25-21)
G4: #4 Shiloh Christian def. #1 New Salem-Almont 3-2 (21-25, 26-24, 25-22, 19-25, 15-5)

Friday, November 8th
3rd Place: #1 New Salem-Almont def. #3 Flasher 3-1 (25-14, 21-25, 25-10, 25-21)
Championship: #2 Grant County def. #4 Shiloh Christian 3-0 (25-18, 25-22, 25-18)

Region Seeds
#1: Grant County (26-4)
#2: Shiloh Christian (16-21)
#3: New Salem-Almont (21-10)
#4: Flasher (9-25-1)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:18 pm

DISTRICT 10
@ Underwood
November 4th, 5th & 7th

Monday, November 4th
G1: #4 Center-Stanton def. #5 Washburn 3-0 (25-20, 25-15, 25-13)
G2: #3 Turtle Lake-Mercer-McClusky def. #6 Garrison-Max 3-1 (25-23, 25-12, 23-25, 25-13)

Tuesday, November 5th
G3: #1 Underwood def. #4 Center-Stanton 3-0 (25-15, 25-19, 25-14)
G4: #3 Turtle Lake-Mercer-McClusky def. #2 Wilton-Wing 3-2 (25-20, 13-25, 25-14, 12-25, 15-11)

Thursday, November 7th
Region Qualifier: #2 Wilton-Wing def. #5 Washburn 3-0 (26-24, 25-15, 25-19)
Region Qualifier: #4 Center-Stanton def. #6 Garrison-Max 3-2 (25-18, 25-21, 20-25, 15-25, 15-8)
Championship: #1 Underwood def. #3 Turtle Lake-Mercer-McClusky 3-0 (25-20, 25-8, 25-22)

Region Seeds
#1: Underwood (20-8)
#2: Turtle Laker-Mercer-McClusky (14-19)
#3: Wilton-Wing (18-14)
#4: Center-Stanton (12-25)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:21 pm

DISTRICT 11
@ Towner (TGU)
October 31st, November 1st & 4th

Thursday, October 31st
G1: #1 Bottineau def. #8 Sawyer 3-0 (25-10, 25-11, 25-12)
G2: #5 Rugby def. #4 Westhope-Newburg 3-0 (25-15, 25-15, 25-19)
G3: #2 Velva def. #7 Drake-Anamoose 3-1 (25-19, 22-25, 25-19, 26-24)
G4: #3 TGU def. #6 Dunseith 3-0 (25-15, 25-10, 25-23)

Friday, November 1st
G5: #8 Sawyer def. #4 Westhope-Newburg 3-1 (25-22, 26-28, 25-23, 25-14)
G6: #7 Drake-Anamoose def. #6 Dunseith 3-1 (28-26, 25-10, 14-25, 25-22)
G7: #1 Bottineau def. #5 Rugby 3-2 (19-25, 25-27, 25-19, 25-17, 15-6)
G8: #2 Velva def. #3 TGU 3-2 (18-25, 25-19, 21-25, 25-11, 15-9)

Monday, November 4th
Region Qualifier: #3 TGU def. #8 Sawyer 3-0 (25-5, 25-15, 25-23)
Region Qualifier: #5 Rugby def. #7 Drake-Anamoose 3-0 (25-20, 25-12, 25-11)
Championship: #1 Bottineau def. #2 Velva 3-0 (25-11, 25-16, 25-10)

Region Seeds
#1: Bottineau (26-7)
#2: Velva (15-17)
#3: TGU (10-19)
#4: Rugby (15-18)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:21 pm

DISTRICT 12
@ Mohall (M-L-S)
November 1st, 4th & 5th

Friday, November 1st
G1: #1 Mohall-Lansford-Sherwood def. #8 Surrey 3-0 (25-8, 25-4, 25-4)
G2: #4 Des Lacs-Burlington def. #5 Lewis & Clark-Berthold 3-1 (25-23, 9-25, 25-22, 25-13)
G3: #2 Our Redeemer's def. #7 Glenburn 3-0 (25-10, 25-14, 25-19)
G4: #3 Bishop Ryan vs. #6 Kenmare 3-0 (25-16, 25-11, 25-12)

Monday, November 4th
G5: #5 Lewis & Clark-Berthold def. #8 Surrey 3-0 (25-10, 25-13, 25-9)
G6: #7 Glenburn def. #6 Kenmare 3-1 (25-20, 25-20, 8-25, 25-18)
G7: #1 Mohall-Lansford-Sherwood def. #4 Des Lacs-Burlington 3-1 (27-25, 25-10, 19-25, 25-16)
G8: #3 Bishop Ryan def. #2 Our Redeemer's 3-1 (20-25, 25-20, 25-17, 25-15)

Tuesday, November 5th
Region Qualifier: #2 Our Redeemer's def. #5 Lewis & Clark-Berthold 3-0 (25-23, 25-16, 26-24)
Region Qualifier: #4 Des Lacs-Burlington def. #7 Glenburn 3-1 (27-25, 22-25, 25-14, 25-14)
Championship: #3 Bishop Ryan def. #1 Mohall-Lansford-Sherwood 3-2 (25-20, 25-13, 20-25, 24-26, 15-9)

Region Seeds
#1: Bishop Ryan (34-6)
#2: Mohall-Lansford-Sherwood (23-9)
#3: Our Redeemer's (30-10)
#4: Des Lacs-Burlington (16-16)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:24 pm

DISTRICT 15
@ Watford City
November 4th, 5th & 7th

Monday, November 4th
G1: #4 Trenton def. #5 New Town 3-0
G2: #3 Parshall def. #6 White Shield 3-0

Tuesday, November 5th
G3: #1 Watford City def. #4 Trenton 3-0 (25-20, 25-23, 25-8)
G4: #2 Trinity Christian def. #3 Parshall 3-0 (25-14, 25-21, 25-14)

Thursday, November 7th
Region Qualifier: #3 Parshall def. #5 New Town 3-1 (25-13, 25-17, 22-25, 25-13)
Region Qualifier: #4 Trenton def. #6 White Shield 3-0 (25-7, 25-5, 25-6)
Championship: #1 Watford City def. #2 Trinity Christian 3-1 (25-14, 26-24, 18-25, 25-20)

Region Seeds
#1: Watford City (12-14)
#2: Trinity Christian (10-13-1)
#3: Parshall (6-13)
#4: Trenton (6-15)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Mon Oct 14, 2013 5:24 pm

DISTRICT 16
@ Stanley
November 4th, 5th & 7th

Monday, November 4th
G1: #5 Burke County def. #4 Powers Lake 3-2 (25-22, 11-25, 19-25, 25-19, 15-8)
G2: #3 Divide County def. #6 Tioga 3-0 (25-15, 25-18, 25-5)

Tuesday, November 5th
G3: #1 Stanley def. #5 Burke County 3-0 (25-12, 25-14, 25-17)
G4: #2 Ray def. #3 Divide County 3-0 (25-10, 25-20, 25-16)

Thursday, November 7th
Region Qualifier: #3 Divide County def. #4 Powers Lake 3-0
Region Qualifier: #5 Burke County def. #6 Tioga 3-0
Championship: #2 Ray def. #1 Stanley 3-1 (27-25, 22-25, 25-23, 25-15)

Region Seeds
#1: Ray (29-7)
#2: Stanley (29-10)
#3: Divide County (14-12)
#4: Burke County (10-15-1)
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Re: 2013 District Tourneys

Postby Run4Fun2009 » Wed Oct 16, 2013 12:57 am

These will be updated when teams solidify the seeds.
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 14697
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo


Return to Volleyball

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests