from the Fargo Forum
1. Beulah
2. Grafton
3. Central Cass
4. Carrington
5. Bishop Ryan
6. Velva/Drake-Anamoose
7. Washburn/Wilton/Center-Stanton
8. Bottineau
9. North Star
10. Shiloh Christian
lovwatchingsports wrote:Region 1 – Brian Midthun, Enderlin
Schools: Central Cass, Enderlin/Maple Valley, , Hankinson/Fairmount/Rosholt, Kindred/Richland, LaMoure/Litchville-Marion, Northern Cass
Region II – Nathan Walsh, Central Valley
Schools: Finley-Sharon/Hope-Page; Hillsboro/Central Valley, Hatton/Northwood, Larimore, Mayville-Portland-CG, Thompson
Region III – Gil Black, Midkota
Schools: Carrington, Central Prairie, Dakota Prairie, Lakota/Adams-Edmore, Midkota/BCN/Griggs County Central, New Rockford-Sheyenne
Region IV – Jeff Carpenter, North Border
Schools: Cavalier, Grafton, Langdon/Munich, Minto/Midway, North Border, Park River/Fordville-Lankin, St. Thomas/Drayton/Valley-Edinburg
Region V – David Hoff, Bottineau
Schools: Bottineau, Dunseith, Harvey/Wells County, North Star, Rolette/Wolford/Rolla, Rugby
Region VI – Scott Medalen, Bishop Ryan
Schools: Bishop Ryan, Garrison/Max, Sawyer/South Prairie, Surrey/Our Redeemer’s, Turtle Lake-Mercer/Underwood/McClusky/Goodrich, Velva/Drake-Anamoose
Region VII – Andy Lach, Des Lacs-Burlington
Schools: Des Lacs-Burlington, Glenburn/Mohall, New Town, Lewis & Clark (Berthold/North Shore)/Parshall, Trinity Christian/Trenton, Watford City
Region VIII – Pete Moe, Washburn
Schools: Beulah, Hazen, Hettinger/Scranton/Mott-Regent/New England, Shiloh Christian, Kidder County/Wing/Napoleon, Washburn/Wilton/Center-Stanton/Wing
lovwatchingsports wrote:Region 1 – Brian Midthun, Enderlin
Schools: Central Cass, Enderlin/Maple Valley, , Hankinson/Fairmount/Rosholt, Kindred/Richland, LaMoure/Litchville-Marion, Northern Cass
Region II – Nathan Walsh, Central Valley
Schools: Finley-Sharon/Hope-Page; Hillsboro/Central Valley, Hatton/Northwood, Larimore, Mayville-Portland-CG, Thompson
Region III – Gil Black, Midkota
Schools: Carrington, Central Prairie, Dakota Prairie, Lakota/Adams-Edmore, Midkota/BCN/Griggs County Central, New Rockford-Sheyenne
Region IV – Jeff Carpenter, North Border
Schools: Cavalier, Grafton, Langdon/Munich, Minto/Midway, North Border, Park River/Fordville-Lankin, St. Thomas/Drayton/Valley-Edinburg
Region V – David Hoff, Bottineau
Schools: Bottineau, Dunseith, Harvey/Wells County, North Star, Rolette/Wolford/Rolla, Rugby
Region VI – Scott Medalen, Bishop Ryan
Schools: Bishop Ryan, Garrison/Max, Sawyer/South Prairie, Surrey/Our Redeemer’s, Turtle Lake-Mercer/Underwood/McClusky/Goodrich, Velva/Drake-Anamoose
Region VII – Andy Lach, Des Lacs-Burlington
Schools: Des Lacs-Burlington, Glenburn/Mohall, New Town, Lewis & Clark (Berthold/North Shore)/Parshall, Trinity Christian/Trenton, Watford City
Region VIII – Pete Moe, Washburn
Schools: Beulah, Hazen, Hettinger/Scranton/Mott-Regent/New England, Shiloh Christian, Kidder County/Wing/Napoleon, Washburn/Wilton/Center-Stanton/Wing
Users browsing this forum: No registered users and 9 guests