2020-21 HIGH SCHOOL SPORTS SCHEDULES

Please read the Rules!

2020-21 HIGH SCHOOL SPORTS SCHEDULES

Postby Run4Fun2009 » Sat Apr 11, 2020 6:33 pm

Trying to stay occupied and prepare for next year; below is what I'm missing...Please email them in to the email listed below in my signature.

**When I receive and enter a schedule on my computer...I will remove it below**

FOOTBALL
I have them...just now everything may be changing...AAA & AA are up online already (sorta)

VOLLEYBALL
CLASS A
EDC
Done

WDA
Done

CLASS B
Region 1
Done

Region 2
Hatton-Northwood
Hillsboro-Central Valley (Partial)
North Border

Region 3
Barnes County North (Partial)

Region 4
Benson County
Dunseith
Rolette-Wolford
Rolla

Region 5
Standing Rock

Region 6
Nedrose
Newburg-Westhope

Region 7
New England

Region 8
Alexander
Mandaree
Trinity Christian
White Shield

Burke County
Divide County
Kenmare
Powers Lake
Ray
Tioga

BOYS BASKETBALL
CLASS A
EDC
Devils Lake
Fargo Davies
Fargo North
Fargo South
GF Central
GF Red River
Valley City
Wahpeton
West Fargo
WF Sheyenne

WDA
Bismarck Legacy
Dickinson (Partial)
Jamestown (Partial)
Williston
Turtle Mountain

CLASS B
Region 1
Richland (Partial)
Tri-State

Region 2
Finley-Sharon-Hope-Page
Hatton-Northwood
Hillsboro-Central Valley
North Border

Region 3
Barnes County North

Region 4
Benson County
Dakota Prairie
Warwick

Dunseith
Langdon/Edmore/Munich
Rolette-Wolford
Rolla

Region 5
New Salem-Almont (Partial)
Solen
Standing Rock

Region 6
Nedrose

Bishop Ryan
South Prairie

Region 7
Glen Ullin-Hebron (Partial)
Hazen
Hettinger-Scranton
Mott-Regent
New England

Region 8
Alexander
Mandaree
New Town
Trinity Christian
White Shield

Burke County
Divide County
Kenmare
Powers Lake
Ray
Tioga

GIRLS BASKETBALL
CLASS A
EDC
Devils Lake
Fargo Davies
Fargo North
Fargo South
GF Central
GF Red River
Valley City
Wahpeton
West Fargo
WF Sheyenne

WDA
Bismarck (Partial)
Bismarck Legacy
Dickinson (Partial)
Jamestown
Mandan
Minot
Williston
Turtle Mountain

CLASS B
Region 1
Oak Grove (Partial)
Richland (Partial)
Tri-State

Region 2
Finley-Sharon-Hope-Page
Hatton-Northwood
North Border

Region 3
Barnes County North

Region 4
Benson County
Warwick

Dunseith
Langdon/Edmore/Munich
Rolette-Wolford
Rolla

Region 5
New Salem-Almont
Solen
Standing Rock

Region 6
Nedrose

Bishop Ryan
South Prairie

Region 7
Glen Ullin-Hebron (Partial)
Hazen
Hettinger-Scranton
Mott-Regent
New England

Region 8
Alexander/Trinity Christian
Mandaree
New Town
White Shield

Burke County
Divide County
Kenmare
Powers Lake
Ray
Tioga
Email ND HS Scores to: ndhsscores at yahoo
Follow ND HS Scores (NDScores) on Twitter
Find Scores/Schedules/Standings: http://www.northdakota-scores.net
THANKS!
User avatar
Run4Fun2009
NDPreps The King
 
Posts: 15387
Joined: Thu Aug 13, 2009 5:06 pm
Location: Fargo

Return to Rules and Announcements

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest